לקוחות יקרים, כרגע לא ניתן לשלם באתר, לפרטים והזמנות יש לצור קשר דרך כפתור הפייסבוק או יצירת עמוד יצירת קשר.
סגור

הנחות

סליידר קופון

#הנחות

״מה אכפת לך?״, ״את לא יכולה להוריד עוד קצת?!״, ״רק בשבילי״, ״אצל x המחיר הרבה יותר זול״..

לקוחות אהובות כמה פעמים בשבוע יוצא לי לשמוע את המשפטים האלה מכן? כמה פעמים שמעתי והעליתי את הנושא הזה בפניכן? חושבת שאין ספור פעמים..
אז באווירה טובה.. בואו נפתח את הנושא הזה..!
עם השנים הבנתי שעל איכות משלמים, ולא רק שמדובר במותג אלא כי ברוב המקרים הכסף לא משקר.. מה הכוונה? ארחיב (ואתייחס אך ורק לעצמי, חן, סטאר דיזיין) כאשר אני מתמחרת מוצר (עם אנשי המקצוע שמלווים אותי) אני לוקחת בחשבון שאני רוצה שהמוצר קודם כל ולפני הכל יהיה נגיש, לא יקר מדי. מצד שני, אני חייבת להתחשב בזמן העבודה שאני מקדישה לכל סט או פריט שיוצאים מהסטודיו, לעלות חומרי הגלם שלי והכי חשוב – לעשות את ה-100% בכדי שהמוצר יחזיק מעמד וייראה מושלם לאורך זמן- אם מדובר ביומן כמובן שיישאר מהמם בדיוק כמו שקיבלתן אותו לאורך כל השנה (עם אפשרות לשמר ולאחסן אותו למזכרת לשנים הבאות) או אם מדובר בסט לחדר תינוק- שהסט יהיה כביס, אסתטי ושמיש גם אחרי כביסות או אם מדובר בסטים לצילומי קייק סמאש- שיישארו יפים ואסתטיים אחרי סשן של צילומים שמפוצץ בצבעי מאכל, קרם והמון עוגה.

תמיד אעשה את המירב שביכולתי בכדי לתת לכן את המחיר הטוב ביותר לכל מוצר שלי ואוסיף שחוויות הקנייה אצלי רק מתחילה ברגע שההזמנה נכנסת..

מוזמנות להתפנק ממבצע הקיץ השווה שלי.
רוכשים ב300₪ ומעלה ומקבלים 50₪ הנחה.

ניתן לבצע הזמנות דרך האתר http://stard.co.il
או טלפונית במספר- 0502102772

כתיבת תגובה

נגישות